Фестивально-концертный Портал -

Фестивально-концертный Портал
Объявление Портала

Регистрация участников фестивалей


Фестивально-концертный Портал »   Фестивали других жанров »   фестиваль народної творчості та бойових іскуств "Сіверс
RSS
Выводить сообщения
<<Назад  Печать

Ответить  
Олег7
Почетный участник


Олег7
Откуда: Чернигов
Всего сообщений: 198
Ссылка
Профиль | WWW |
NEW! Сообщение отправлено: 18 марта 2017 11:57
Сообщение отредактировано: 15 мая 2017 16:10
Заголовок сообщения: фестиваль 14-16 липня 2017 року


фестиваль народної творчості та бойових мистецтв
« Сіверські обійми»

Мета: Фестиваль проводиться з метою популяризації бойових мистецтв, творчості аматорських театрів, поетів, художників, пісенних колективів та окремих виконавців, як унікального явища культури і національного надбання країн. Налагодження дружніх стосунків між країнами. Обмін творчім досвідом та розвиток туристичної галузі в цілому.

Завдання фестивалю:
- Звернути увагу відвідувачів на те, що всі творчі напрямки мають давній історичний шлях (майстер-класи).
- провести конкурси та спортивні змагання кожного творчого напрямку. - - ознайомитись з культурною спадщиною кожної країни, шляхом виступів на головних майданчиках заходу.

Місце проведення: Місце проведення фестивалю обрано м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл. Мальовниче природою місто на берегах р. Десна з багатою історичною спадщиною. Має всі складові для того, щоб гідно прийняти делегації з країн та на певному рівні провести захід. Місто автентично збереглося на стільки, що за роки починаючи з 1964 в ньому зняли більш двадцяти історично-художніх і документальних фільмів . Має реставрований і діючий чоловічій Спасо-Преображенський монастир, тріумфальну арку часів Катерини другої, Новгород-Сіверський - найпівнічніше місто України, один з найдавніших на території країни. Виник в X ст. як одна з фортець Київської Русі на р. Десна. Перша письмова згадка 1078 р в знаменитому "Повчанні дітям" Володимира Мономаха. З 1097 м.Новгород-Сіверський став столицею Сіверського князівства. Невдалий похід Новгород-Сіверського князя Ігоря Святославовича на половців 1185 р послужив сюжетом для шедевра давньоруського епосу "Слово о полку Ігоревім" і має єдиний музей відомого пам’ятника літератури Древньої Русі. Також має чотирьох зірковий готель «Слав’янський» та декілька приватних віталень для прийому гостей з других країн. Самому місту вже більше 1000 років

Час проведення: 14-16 липня 2017р. Це сприятливий час для проведення такого заходу. Більшість людей їде в відпустку. Одна з цілей заходу привернути увагу як найбільш туристів до міста і побувати на фестивалі який буде цікавий для всіх верств населення.

Реалізація проекту: Проект буде реалізовуватися згідно програми створеної орг. комітетом. Шляхом майстер класів, показових виступів та конкурсної програми буде показано мистецькі напрямки країн учасників.

Організатори фестивалю: ГО «Творчо-спортивне об’єднання «ШиКо»»

Спів організатори: Новгород-Сіверська міська рада

Керівні та виконавчі органи Фестивалю: Для підготовки та проведення Фестивалю створюється організаційний комітет (далі – Оргкомітет). Оргкомітет затверджує програму та афішу Фестивалю, склад журі Фестивалю, нагороди Фестивалю, склад учасників Фестивалю; розробляє програму Фестивалю; здійснює збір заявок на участь у Фестивалі; розробляє рекламний стиль та організує виготовлення рекламної, друкованої і сувенірної продукції Фестивалю; надає майданчик для проведення Фестивалю; виділяє приміщення та за потребою організує проведення майстер-класів, дискусій і прес-конференцій; здійснює прийом, розселення та одноразове (обід) харчування учасників та гостей Фестивалю з інших регіонів; готує церемонію відкриття, закриття, а також інших заходів, що передбачені програмою Фестивалю.
Склад журі формується та затверджується Оргкомітетом Фестивалю. До складу журі входять відомі музиканти, музичні критики, художники, провідні педагоги, майстри різних видів мистецтва, тренера тощо. Журі Фестивалю проводить обговорення та конструктивний аналіз кожного виконавця, або групи яка приймає участь у конкурсі. Засідання журі правомочне за умови присутності 100% членів журі від затвердженого складу журі. Більшістю голосів від числа членів журі шляхом відкритого голосування приймає рішення про присудження нагород Фестивалю, оформлюючи його протоколом.

Умови участі у Фестивалі: Участь у фестивалі можуть прийняти всі хто бажає поділитися своїм творчим досвідом і досягненнями. Це автори виконавці, менестрелі, поети, художники, театральні колективи, майстри народного прикладного мистецтва ( гончарі, ковалі, різники по деревині то що) також майстри бойових мистецтв або представники цілих клубів. Обов’язково делегаціям країн представити повара який приготує найкращі страви (одна, дві) стародавніх рецептів на вогнищі.
Виступи з конкурсною програмою відбудуться виключно між авторами виконавцями, менестрелямі та поетами. Всі інші напрямки мистецтва в програмі на положенні показових виступів. На конкурс в майстерні потрібно буде заспівати дві пісні авторські або відомих авторів, або розповісти два вірша.
Кожна країна повинна представити делегацію в такому мінімальному складі : два автора виконавця, (менестрель та класичний автор), два поета, два художника, театральний колектив з трьох осіб (мініатюри) майстрів може бути по одному в галузі, гончар, коваль, різник по дереву то що. Також має бути один або два кухаря приготування страв на вогнищі та три , чотири представника бойових мистецтв не враховуючи Майстра. В загалом делегація може бути у складі не більш 25 осіб яку будуть приймати організатори ( часткове або повне харчування та часткове або повне поселення)
Заявку необхідно надіслати всім без виключення, один або гурт, клуб, делегація на ел.пошту shyko1@i.ua ( форма заявки додається до положення в додатку) Телефони для довідок: 0631561991
Відбір учасників проводиться не пізніше, ніж за 20 днів до визначеної дати початку проведення Фестивалю. Кандидати на участь у Фестивалі будуть повідомлені про результати відбору не пізніше наступного дня після прийняття рішення Оргкомітетом засобами електронної пошти та за вказаним у заявці номером телефону.
Колектив або учасник, що отримав лист-підтвердження про участь у Фестивалі, повинен упродовж 10 днів з моменту його отримання повідомити Оргкомітет про дату приїзду і час прибуття, вид транспорту, дату і час від'їзду, кількісний склад колективу за гендерними ознаками.

Умови проведення Фестивалю: Програма Фестивалю передбачає: урочисту церемонію відкриття Фестивалю; проведення майстер-класів, прес-конференцій; урочисту церемонію закриття Фестивалю чи інші заходи передбачені Оргкомітетом.
У рамках Фестивалю можуть проходити тематичні вечори, присвячені окремим колективам, видатним діячам муз. мистецтва, а також екскурсії для учасників.
Організатор може здійснювати фото-, відеозйомку, аудіозапис фестивальних робіт з метою використання надалі цих матеріалів для виготовлення інформаційно-рекламної продукції, відтворення через засоби масової інформації. Право власності на всі фото-, відео- та аудіо матеріали, зроблені під час Фестивалю, належить організаторам Фестивалю.
Відповідальність за дисципліну, безпеку, стан здоров’я учасників делегації несе керівник колективу .
У випадку нанесення матеріальної шкоди відшкодування збитків покладається на керівника групи, члени якої завдали шкоду.

Нагороди Фестивалю: Колективи-учасники Фестивалю відзначаються пам’ятними дипломами.
На Фестивалі засновується спеціальна відзнака «Гран – прі»
За підсумками фестивальних виступів журі Фестивалю визначає лауреатів та присуджує дипломи.
Лауреати Фестивалю визначаються за основними та заохочувальними номінаціями рішенням журі.
Номінації Фестивалю:
- Кращий…
- кращий…
- приз глядацьких симпатій
- голос фестивалю
Додаток

Форма заявки (тема єл.листа « Сіверськи обійми – фест 2017)

1 БІП виконавця, телефон (місто, країна)
2 Назва композицій і авторство ( група або виконавець)
3 Делегація або окремий митець ( скільки осіб і напрямки мистецтва по осібно)

4. БІП керівника та контактний т. ( пишіть тільки те що вам підходить особисто )


---
Я очень не люблю вранья.

Дата регистрации на Портале: 12 июня 2009
Последнее посещение Портала: 15 мая 2017 16:16
Ответить  

<<Назад  Вперед>> Печать

Фестивально-концертный Портал »   Фестивали других жанров »   фестиваль народної творчості та бойових іскуств "Сіверс
RSS

Вы не можете отправлять сообщения
Вы не можете создавать темы
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете создавать опросы
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете прикреплять к сообщениям файлы
Вы не можете модерировать раздел
Вы не можете видеть IP-адреса


Время выполнения скрипта: 0.2023. Количество выполненных запросов: 15, время выполнения запросов 0.0055

  Поиск по Порталу:
festivali.org.ua

Последние 5 тем RSS
Белая Река Белорецк -2022
Лісова Фієста - 2021
Международный фестиваль "Обнинская нота" - 2021
Зум-концерт АП в МГУ 20 февраля
Булат-2020

Самые активные 5 тем RSS
I Всеукраинский фестиваль АП
Рамонский родник
Фестиваль "Редкая птица-2009"
Мир бардов - 2010
Скифия 2012

Этот Портал работает на скрипте Intellect Board 2.18, © 2004-2005, XXXX Pro, Объединенный Открытый Проект
© 2004, Все права на содержимое сайта принадлежат его владельцу и охраняются законодательством


Бард Топ Яндекс цитирования Free Page Rank Checker

© TRM 2006
© Хоменко С.В. (идея и реализация)
При использовании материалов сайта ссылка обязательна.
Администрация сайта не несёт никакой ответственности за содержание материалов, подаваемых пользователями ресурса!